Photo by Debby Hudson on Unsplash
Статті

Почерк, вираз обличчя можуть багато розповісти про людину


Вираз обличчя і почерк дають уявлення про людину, але чи можуть вони допомогти розпізнати наступного серійного вбивцю або визначити, що хлопець чи дівчина, на яких ви таємно запали, теж небайдужі до вас?
Можливо, але навряд чи. Фізіогномісти – фахівці, які аналізують міміку, і графологи – ті, хто аналізує почерк, – не обіцяють чудес.
Але вони стверджують, що їхні навички можуть багато розповісти про ставлення, старі травми і навіть приховані бажання людини, якщо вивчити правильні підказки.
Аліса Анісімова вважає себе єдиним справжнім фізіогномістом в Україні. Вона не перестає цим займатися.
“Коли я йду в ресторан, щоб з’їсти салат, я несвідомо починаю аналізувати, хто є хто навколо мене, потенційно небезпечні вони для мене чи ні. Я аналізую настрій офіціанта і копаюся в його життєвих проблемах”, – каже Анісімова. “Я майже не можу жити нормальним життям”.

Фахівці, подібні до Анісімової, стверджують, що майже всі частини людського обличчя і майже кожна буква в почерку людини мають свої секрети, які потрібно розкрити.

Брови відповідають за темперамент і приховані бажання.

Підборіддя, що випирає, може характеризувати його володаря як лідера і людину, яка прагне до перемоги.

Навіть стрижка і борода дають підказки.

Анісімова каже, що обличчя людини видає події життя. “Найбільш виразні різні моральні травми”, – каже вона. “Моральні травми, пов’язані з тиском, відіб’ються на лобі, травми, пов’язані з жорстокістю, залишать сліди на очах і між бровами, депресії можна прочитати на губах, а загальне ставлення до життя можна визначити за підборіддям і шиєю”.

Інший фахівець із графології та фізіогноміки Григорій Семчук каже, що людина приходить у світ із набором рис обличчя, які змінюються, на краще чи гірше, залежно від того, як людина живе.
“Я не ворожка, я не можу сказати, чи вб’є ця людина когось завтра чи ні, скоріше, чому вона вбила когось у минулому, чи є в неї здатність до вбивства”, – пояснює Семчук. “Хвороби також дуже складно виявити як за допомогою графології, так і за допомогою фізіогноміки, якщо тільки вони вже не змінили зовнішність”.
За словами Анісімової, фізіогноміка і графологія вже почали привертати увагу суспільства в Україні.
“В Україні фізіогноміку використовують здебільшого великі корпорації, які мають справу з великими обсягами якоїсь продукції і побоюються, що в них можуть вкрасти інтелектуальну власність або якусь продукцію”, – пояснює вона.

Юрій Горда, директор і власник мережі магазинів “Е-матрац” у Києві та Донецьку, постійний клієнт Семчука, каже, що вони звертаються до нього по допомогу з 2006 року. “Ми завжди, без винятку, звертаємося до нього за порадою під час вибору нових співробітників”, – каже Горда. “Він проаналізував наші записи, ми були шоковані його словами і вирішили застосувати їх у процесі підбору персоналу. Здебільшого ми не приймаємо рішень самостійно, тільки за його порадою”.

Він пояснює, що співробітники компанії зазвичай самі проводять першу співбесіду, просто розмовляючи з кандидатом і просячи його написати резюме від руки. Пізніше написане аналізує Семчук.
“Графологія – це не моралізаторство. Це чиста психологія, але набагато детальніша”, – каже Семчук. “Я можу сказати дуже конкретні речі – вміє людина красти чи ні, боягуз вона чи ні, жадає вона грошей чи ні”.

Робота добре оплачується, якщо вдається знайти клієнтів. За одну консультацію Анісімова бере до 1 000 гривень. “Я займаюся щодня, і для мене це нормально”, – з гордістю каже вона. Семчук бере набагато менше – лише 240 гривень за сеанс.

Семчук зайнявся графологією і фізіогномікою 2001 року, після того як здобув диплом фізика і продовжив навчання в Університеті ефективного розвитку, де зустрів свого вчителя і наставника Володимира Тараненка. Анісімова більш потайлива щодо свого навчання, кажучи лише про те, що працювала з міжнародними фахівцями. Вона також докладає більше зусиль, щоб її професія здавалася складною і призначеною тільки для добре підготовлених людей.

Семчук і Анісімова кажуть, що і графологія, і фізіогноміка мають широкий спектр складних методів, які використовуються для аналізу як письма, так і обличчя людини.

“Є багато частин людського обличчя, які є дуже інформативними, є менш інформативні, те саме стосується і письма. Одні листи значать дуже багато, інші – майже нічого, якщо тільки в тому, як людина їх пише, немає чогось унікального”, – пояснює Семчук. “Те, що я можу розповісти людям, зазвичай є тим, що вони воліють приховувати навіть від самих себе”, – каже Семчук. Я говорю не те, що люди хочуть почути”. Головна мета графології та фізіогноміки – докопатися до того, що приховано від очей”.

Kyiv Post staff writer Daryna Shevchenko.

Автор Дар’я Шевченко

Спеціально для www.kyivpost.com

Джерело

More in:Статті