1

Майстер-практика для психологів-початківців (навчання молодих фахівців індивідуальному консультуванню на практиці) або для тих, хто хоче урізноманітнити свою практику новими напрямками психологічної роботи.

Що таке Майстер-практика?

Майстер-практика – є невід’ємною частиною науки персонології та фізіогноміки, і являє собою процес, що включає деталізований і поетапний розгляд психологічно складної ситуації групою учасників, під керівництвом психолога – персонолога, фізіогноміста.

Психолог іншого профілю не може проводити майстер-практику, бо не має інструменту для експертного оцінювання Особистостей і ситуацій.

Як це відбувається?

Психолог-персонолог, фізіогноміст – ставить завдання, позначає вихідні дані (тобто змальовує складну й об’ємну психологічну ситуацію).

Учасники починають включатися в ситуацію і працювати в заданому напрямку.

Психолог-персонолог під час усієї майстер-практики спрямовує групу і підштовхує учасників до самостійного пошуку рішень, що є механізмом навчання психологічної практики.
Область навчання (наприклад, дитяча психологія, сімейне консультування, бізнес-консалтинг) – задається запитом групи.

Рівень складності – виставляється психологом-персонологом з урахуванням рівня групи учасників (студенти, інтерни, психологи, які практикують понад 1 рік, психологи з гарною практикою, психологи після декретної відпустки і т.д.).

У процесі роботи – психологом-персонологом проводиться оцінка ефективності роботи кожного з учасників, яким в перебігу корекції їхніх пропозицій – даються рекомендації як розвиватися далі (з урахуванням їхніх сильних і слабких сторін та особливостей Особистості).
Якщо учасники є практикуючими психологами і просто переходять в інший напрямок практики – вони пропонують свої вже напрацьовані методики і напрямки, для вирішення поставленого завдання. Тоді ці методики розбираються і за відповідності застосовуються на практиці – де знову визначається ефективність роботи учасників, психологічних інструментів і вміння їх обирати.

Скільки за часом триває майстер-практика?

Майстер-практика триває 2 години.

Варіанти проведення?

– Очна групова,
– Вебінар,
– Ліга психологів і психотерапевтів – форум.

Результат?

– досвід застосування інструментарію та обмін досвідом,
– вміння працювати в групі оцінювання,
– вивчення нових методик і технік,
– проведення оцінки клієнта (застосування фізіогноміки на практиці),
– проведення “практичного підбору ефективних методик”,
– Особистісний ріст тощо.


2

Практичні тренінги з фізіогноміки (як для тих, хто цікавиться, так і для професійних психологів).

Це очні заняття, докладніше див. розділ ТРЕНІНГИ – З ФІЗІОГНОМІКИ.


3

Дитячі тренінги Особистісного зростання, самоорганізації, навчання фізіогноміки (очні/заочні/он-лайн, індивідуальні/групові).

Для більш детальної інформації див. ТРЕНИНГИ ДЛЯ ДІТЕЙ.


4

Жіночі тренінги Особистісного зростання, самоорганізації, навчання фізіогноміки (очні/заочні/он-лайн, індивідуальні/групові).

Для отримання додаткової інформації див. НАВЧАННЯ ДЛЯ ЖІНОК.


5

Серію вебінарів (он-лайн семінарів) з фізіогноміки та вивчення людей методом складання психологічного портрета, фізіогномічного візажу (практична методика поліпшення Вашого образу), підбору персоналу тощо.

Детальніше див. розділ ВЕБІНАРИ.


6

Навчальний практичний курс із “Бізнес – фізіогноміки” (електронний курс для ділових людей).