Photo by Joseph Gonzalez on Unsplash
Статті

Твоя кар’єра: передбачення за обличчям. Частина 2

Трохи науки
Природне бажання кожного – використовувати фізіогномічну експертизу максимально практично. Таким чином, пройшовши перший етап експертно-фізіогномічного аналізу – діагностичну роботу та виявлення проблем Особистості та їхніх причин, люди прагнуть взятися до другого – замовити “розв’язання питання”, а саме систему подолання того, що заважає їм позбутися власних проблем.
Повинна зауважити відразу, що люди, умовно, можуть бути розділені на дві категорії. Перша – виявляє за допомогою фізіогноміки причини своїх проблем і, знаючи про них, водночас нічого не робить (окрім кроків прийняття проблеми і смирення з нею). А друга – виявляючи причини, активно діє, приводячи себе “до ладу”. На тлі цього, кожен має замислитися над своїм ставленням до власних проблем (включно з істинними причинами) і подальшими діями в рамках власних кроків до норми. Як показує досвід – кроки є завжди, важливо їх правильно сформулювати перед реалізацією.
Сама система подолання виявлених проблем Особистості, в класиці, проходить у два етапи. Обидва етапи – унікальні для кожної Особистості, оскільки фізіогномічна експертиза кожної людини – унікальна. Таким чином, експерт-фізіогноміст формує обидві системи, зважаючи на діагностику Особистісної структури і виявлених проблем. Перший, теоретичний – формулює завдання щодо проблем і терміни їх усунення. Другий етап, практичний, – це робота самої людини над собою (прим. автора – приклади, наведені у статті, сильно урізані, тому що дотримуються конфіденційності діагностики та корекції осіб, яких вивчають).
Оскільки другий етап найскладніший, існує вибір його проходження, наприклад – самостійно (трапляється, як правило, рідко); за підтримки експерта-фізіогноміста (очне консультування, телефонне консультування, підтримка через скайп \ електронну пошту) – популярний напрямок роботи над собою, бо найефективніший; робота в групі з фізіогноміки (спецтренінг закритого формату з супервізією). Вибір робиться виходячи зі складності кожного випадку і можливостей \ бажань діагностованої людини.
Конкретика (прямий експертний профіль)
Повертаючись до наших героїв і згадуючи діагностовані факти, наше першочергове завдання виявити проблеми та їхні причини. Однак з урахуванням того, що це стаття і її читатиме велика кількість людей – доведеться залишити цей блок “за кадром”, оскільки інформація такого роду є конфіденційною і може бути надана безпосередньо особисто. Тому, ми переходимо відразу до цілей.
Він
Нашому герою – необхідно зрозуміти, чи хоче він себе змінювати і від чого саме він відчуває дискомфорт. Це буде відповідь на запитання “навіщо змінювати себе?”. За величезної кількості виявлених експертизою напрямків для корекції, пропоную вибрати один для прикладу. Наприклад, є моменти, які заважають їй заробляти гроші – і про це важливо і цікаво поговорити.
Етап перший – систематизувати сферу прийняття ним рішень. Тобто йому необхідно пройти повну переоцінку цінностей у цьому напрямі (як вирішувати, як довго, навіщо, в якому обсязі тощо). Виявити мінуси, плюси і прогалини. У конкретному випадку – рекомендується робити це частково під час консультаційної роботи, потім – у легкому контролі, тому що їй необхідна спрямовуюча і стимул.
Другий етап – вибудувати графік боротьби з лінню (але з іншою спрямовуючою і стимулом). Третій етап – простежити співвідношення “моя особиста вигода” і “вигода компанії” (або партнерів, клієнтів, замовників). Пройшовши ці етапи правильно – дохід нашого героя підвищиться, оскільки прийде практичне розуміння цілей заробітку і пройде коригування його свідомості з необхідністю власної координації в особистісному зростанні. Тобто він захоче справжньої роботи, своєї власної, яка буде його задовольняти фінансово і психологічно, дасть йому можливість відчути себе таким, що відбувся, самореалізувався.
Після цього – слід визначитися у сфері та стабілізувати себе за особистою формулою, а саме дійти до співвідношення “подобається робота” + “подобається заробіток” = “я можу це робити, бо це і є моє і я все для цього маю”. Після чого – потягне на навчання (це може бути і читання проф.літератури) і вималюються чіткі фінансові перспективи в заробітках і терміни досягнення конкретних цілей у працевлаштуванні!
Вона
Що стосується героїні – то, основний акцент має тут бути зроблено не на кар’єру, а виключно на особисте життя.
Їй важливо правильно розставити акценти. Визначити необхідність і місце чоловіка в її житті. Перший етап – роль сильного чоловіка і роль слабкого чоловіка в її житті (кого вона притягує до стосунків, як вона це робить і чому – виходячи з її нинішніх фізіогноміко – персонологічних особливостей). Другий етап – її роль у стосунках (роль у шлюбі \ союзі), її плюси і мінуси, помилки і надмірності. Третій етап – прийняття і робота над своїми слабкими сторонами.
У даній ситуації – досить обмежиться написанням письмового фізіогноміко-персонологічного портрета Особистості, консультації – в разі потреби або при виникненні питань.
Після правильного проходження етапів – стабілізація і збалансування особистого життя привнесуть як у кар’єру, так і в соціальне життя внутрішні маніпулятори особистісного зростання, постане питання про творчість і створення затишного гніздечка! Однак, настійно рекомендується провести для героїні додатковий короткий курс-тренінг з “Виявлення чоловічої брехні”, оскільки вона схильна вірити не тим чоловікам, а вони можуть цим скористатися.
P.S. Після проходження етапів або початку роботи над собою, аналізувати слід свіжі фото, ці вже втратять свою актуальність.
Експерт-фізіогноміст, Психолог-персонолог Центру вивчення Особистості
Анісімова Аліса

More in:Статті