Психологічне консультування в питаннях PR і написання PR-статей для вашої компанії


Експертна група “Центру вивчення Особистості” пропонує вам написання Піар-статей для розкрутки вашого проєкту, сайту або бізнесу загалом.

Така робота з нами може бути на постійній основі (постійне обслуговування вашої компанії – що значно здешевлює для вас послугу написання і подальшого розкручування такої статті) і разова співпраця.

Особливість і унікальність цих статей у тому, що ми пишемо їх з погляду психологічного впливу на аудиторію, а отже:

  • стаття буде прочитана, сприйнята, проаналізована потенційним клієнтом,
  • стаття залишить багато запитань у голові того, хто прочитав, і підсвідомо йому стане цікавий ваш продукт і ваш напрямок бізнесу,
  • вами зацікавляться нові клієнти.

Це результат використання спеціальних персонологічних методик у Піарі, закритих методик Вивчення Особистості.

Крім того, написання таких статей – має і зворотний вплив на замовника, а саме – виступає стимулятором його Особистісного зростання і мотиватором розвитку його компанії. Як це відбувається? Просто ми попередньо перед написанням кожної піар-статті аналізуємо роботу замовника і виявляємо моменти, що відлякують, насторожують або збивають з пантелику його клієнта (так звані “точки дискомфорту”). Коригуємо їх з погляду психологічного сприйняття (або замовник виправляє цей момент, або ми пояснюємо причину цього “дискомфорту” клієнту) його діяльності (що значущо прискорює загальну динаміку розвитку фірми, адже вносить ясність і покращує загальну ситуацію) і прогнозуємо у статтях успішніший розвиток і сприйняття його компанії на ринку конкурентних продуктів.

Тож у вас є шанс поліпшити свою роботу і розповісти про неї іншим за допомогою цієї послуги!

Перша стаття – надається зі знижкою.
Подавайте свої заявки заздалегідь, тому що база наших клієнтів у цьому напрямі – укомплектована, а отже, ми працюємо в графіку, до якого буде внесено і вашу компанію.
Постійним клієнтам – пільгові умови.
Ми чекаємо на вас!