Керівником проєкту є Наталя Тищенко – практикуюча психологиня “Центру вивчення Особистості”, дитяча енергодіагностка, фахівчиня в галузі кольороподілу.

Даний проєкт експертної групи “Центру вивчення Особистості” (ЦВО) – створений спеціально для батьків і дітей, які на сьогодні, мають невирішені психологічні або соматичні проблеми у своїх стосунках, що відбиваються на подальшому нормальному розвитку кожного учасника проблеми (навчанні, сприйнятті, пам’яті, дружбі, шлюбі, роботі і т.д.).

Наше завдання – допомогти вам і вашим дітям розв’язати свої дитячі проблеми, які непомітно вже стали досить дорослими, розв’язати внутрішні конфлікти, розширити свій світогляд знань про психологічні проблеми та їхні наслідки, образи й психотравми дитинства, проєкції проблемних стосунків із батьками на свою новостворену сім’ю, а також – відновити енергетику вашу й вашої дитини, адаптувати дитину до складних сімейних та інших соціальних стосунків, змінити неправильне сприйняття того, що відбувається.

Проєкт включає:

– діагностику проблем,
– корекцію,
– розвиток (тренінги та індивідуальні розвивальні заняття).

Ми використовуємо методики, розроблені “Центром вивчення Особистості”, на основі експертної фізіогноміки та персонології, ефективність яких становить 98%.

Як показує досвід, у проблемах дітей винні саме дорослі (причому, це стосується і самих дорослих – і своєю чергою вже їхніх батьків). Однак які саме дорослі? І як вони вплинули на дитину (або вас)? Що з дитиною зараз (і що з вами)? Як не припуститися помилок своїх власних батьків і як правильно розгледіти свої теперішні помилки щодо виховання своїх малюків?

Відповіді на ці та інші запитання ви зможете отримати, звернувшись на наш проєкт – “Анатомія дитячої Особистості”.

Допоможіть своїй дитині стати сильною та незалежною Особистістю, вирости здоровою людиною та професіоналом у своїй справі! А насамперед – допоможіть собі стати врівноваженим дорослим, авторитетним батьком і другом для своєї дитини!