Photo by Nicolas Lobos on Unsplash
Статті

День сміху: які секрети зашифровані в усмішках зірок

Володимир Зеленський: природжений лідер

Амбітний, схильний до швидкого самонавчання і саморозвитку – про це свідчить міміка в області вилиць і куточків рота. Його підборіддя доводить, що якщо Зеленський поставить перед собою мету стати політиком – він ним буде! Він підбере собі ідеальну команду, сформує програму і зробить це з блиском. Верхня частина верхньої губи Зеленського і будова крил носа дають підказку: незважаючи на емоційну гнучкість, ця людина не терпить розповідати про себе і сім’ю. Особливості м’язової системи зовнішніх куточків очей свідчать про те, що сексуальний елемент Володимир застосовує і в роботі, і в міжособистісному спілкуванні – знає силу своїх чар чарівності і може це використовувати. При цьому він не намагається підкреслити свою фінансову спроможність. Водночас ощадлива, але не жадібна! Така людина через дрібниці не психане і сварку першою не почне. До сім’ї ставиться з трепетом. Часто посміхається крізь зімкнуті губи – не хоче, щоб люди знали, що вона думає насправді.

Віра Брежнєва: вміло приховує образи

Перфекціоністка. Усе, що вона робить, – має бути ідеальним, найкращим. Тонкий ніс – свідчення схильності до самозамилування. Мімічно Віра більше схильна до речей драматичних. Але при цьому беззаперечна першість у її лінійці образів – сексуальність! У стосунках із чоловіками Вірі складно – у неї все йде етапами. То вона схильна терпіти і підлаштовуватися, то демонструє бажання свободи і розвитку… Не потерпить, щоб люди дізналися про її помилки і промахи. Вона ретельно приховуватиме навіть найсильніші образи.

Світлана Лобода: чоловік у спідниці

Це жінка з внутрішньою структурою чоловіка. Ніколи не виносить на люди свої справжні почуття і переживання. При цьому Світлана дуже емоційна і схильна показово демонструвати свою силу. Сувора, вольова, старанна, сильна особистість – про це говорять яскраво виражені вилиці. Намагається захищати себе від спілкування з новими людьми. У неї дуже вузьке коло друзів. Видатні губи на обличчі Свєти – свідчення бажання збалансувати чоловічі риси характеру в бік жіночності хоча б у зовнішності.

Святослав Вакарчук: музикант із мисленням технаря

За типом мислення Святослав – стовідсотковий технар. Якщо йому треба зробити щось творче, підходить до цього з позиції механіки, фізики та їхніх елементів – будує теорії і стратегії і тільки потім втілює. Про це говорять форма очей, їхній розріз і глибина посадки. Основні риси – завзятість і холоднокровність. Якщо потрібно зробити операцію “больовим ножем” – зможе, не розгубиться! Але всі жорсткі моменти, пов’язані з характером, у нього проявляються в роботі, у конфліктах із тими людьми, які з ним не згодні. Святослав – згуртована, монолітна і закрита особистість.

More in:Статті