ЦВО представляє індивідуальні консультації психолога – персонолога, фізіогноміста з таких питань:

– HR і PR технології (розробка іміджу, стилю управління, тощо)

– Бізнес – консультування
– Розробка стратегії впливу
– Проблеми особистісного зростання
– Психологічний менеджмент і психологія управління
– Психологічне консультування з проблем Особистості та корекція
– Сімейна проблематика
– Міжособистісне спілкування
– Клімат колективу (координація груп та адаптація до груп), організація та проведення командних робот
– Клінічна психологія
– Страхи та тривога
– Підбір персоналу (і профвідбір)
– Профорієнтація

 

Для замовлення консультаційних послуг Ви оформлюєте запит.
Після отримання підтвердження про консультацію (час початку та спосіб спілкування) Ви оплачуєте послуги за узгодженими тарифами.
Варіанти консультацій:
On-Line (e-mail, ICQ, Skype) або очна консультація.

Наші принципи в консультуванні:

1. У консультуванні – ми індивідуально підбираємо методики, у такий спосіб унеможливлюючи шаблонні та стереотипні підходи до клієнта та його проблеми.

2. Ми не застосовуємо і не використовуємо тестові методики. Ви запитаєте “чому?”. Наведемо вам аргументи та факти:

– Тести – мають серйозні недоліки. На результати тесту можуть сильно впливати чинники, не пов’язані з інтелектом, як-от низька мотивація і високий ступінь тривожності, а також низка інших обставин.

– Тест – легко “обдурити”, якщо людина знає, що ставить перед собою цей тест, а також якщо тестований проходив його раніше.

– Увійшовши в інші стани свідомості (афект, стрес, алкоголь) – відповіді на тестові завдання будуть іншими.

У місті Олд Таун (штат Мен, США) офіцера поліції звільнили після того, як він відмовився пройти плетизмографічний тест пеніса (penile plethysmograph test).

Тест намагалися застосувати для оцінки сексуальних спонукань цього поліцейського, якого підозрювали в чіплянні до дітей.
Для того щоб провести цей психофізіологічний тест, пеніс піддослідного оперізують гумовою трубкою, наповненою ртуттю, а потім перед ним демонструють відеозаписи або слайди із зображенням оголених дорослих і дітей різної статі. Коли випробовуваний сексуально збуджується, трубка розтягується – при цьому ртуть фіксує збудження. Фахівці, які проводять тест, складають графік і визначають, що сильніше збуджує випробовуваного: які ситуації, дорослі або діти, чоловіки або жінки, секс із насильством або секс за згодою.

Психологи зазначають, що хоча плетизмографічний тест пеніса дає точні показники статевого збудження, він позбавлений прогностичної валідності: за його результатами не можна передбачити, чи буде індивід за наявності подібних почуттів здійснювати будь-які вчинки (Barker & Howell). Дослідники також зазначають, що з усіх людей, яких сексуально збуджують діти, лише деякі реально намагаються задовольнити свої бажання. Тому цей тест не може визначити, чи вчинила людина сексуальний злочин, і за результатами тесту не можна передбачити, чи має намір вона вчинити його в майбутньому.

Таким чином, офіцер звинуватив владу міста Олд Таун у порушенні його громадянських прав. Суд постановив поновити офіцера на службі.

3. Ми використовуємо опитувальники (самоопитувальники) – у рамках нашої роботи – як частину діагностичної процедури.

4. Ми використовуємо методики всебічного вивчення Особистості за профілем “психологічний і фізіогномічний портрет Особистості”, точність яких становить 98%.

5. Ми не застосовуємо в нашій роботі медикаментозне і фармакологічне лікування та профілактику.

6. Ми не працюємо з клієнтами, які перебувають у процесі медикаментозного лікування лікарем або проходять терапію з психіатром.