Photo by Markus Spiske on Unsplash
Статті

Спеціально для WomanJournal.ru

«Перспективи зіркових пар: читаємо по обличчю»

Те, що залишається за кадром.
На червоних килимових доріжках зіркові пари обіймаються, цілуються і виблискують голлівудськими посмішками. Але що відбувається, коли вони залишаються сам на сам? Чи щасливі зірки у шлюбі? Чи є у них проблеми у стосунках? Через що вони сваряться і конфліктують? Зрозуміло, жодна зірка ніколи не скаже про це безпосередньо. Але редакція WomanJournal.ru знайшла спосіб відкрити завісу таємниці і дізнатися, що відбувається у стосунках голлівудських пар. Де справжні почуття, а де грамотний PR? Звичайно, не всі зірки готові розповідати пресі про проблеми у стосунках. Але часто за них про це розповідають їхні обличчя – фізіогноміка давно вчить не тільки доктора Лайтмана розкривати думки і почуття.

Ми попросили експерта з фізіогноміки, психолога-персонолога, бізнес-тренера і консультанта “Центру вивчення Особистості” Алісу Анісімову уважно вдивитися в обличчя 6 найзірковіших пар Голлівуду і сказати, наскільки вони сумісні, від яких проблем страждає їхня пара та якими є їхні шанси зберегти кохання.

Анжеліна Джолі та Бред Піт – це пара, союз яких зміцнює інтерес до Особистості один одного. Це союз двох лідерів. Зверніть увагу на їхній погляд – форма очей Анжеліни свідчить про ризиковість (як риса характеру) та авантюризм. Ця людина не створена для розміреного шлюбу або “затишних стосунків”. Вона – коханка за своєю фізіогномічною структурою, в основі якої переважає стиль мисливиці. А форма очей Піта вказує на прагнення погасити в ній ризиковість, інтерес до неї як до жінки, але пасивність в емоціях порівняно з нею. Він хоче вогню – якого йому бракує в собі, але погасити його – означає для нього підкорити.
Вони сумісні на 80%, де індивідуальний інтерес один до одного і є основним регулятором стосунків (40% із цих 80). Їхні розбіжності – принципові. Саме вони й гасять інтерес, бо виключають загадковість кожного. Коли йде війна амбіцій, вольових рішень – Джолі лідирує, бо вона має переважання чоловічої складової у своїй Особистісній основі, а Піт, навпаки, має жіноче переважання і схильний їй поступатися. Їхній союз залежить від бажання кожного бути цікавим іншому, а з урахуванням особливості їхньої роботи – їм це може вдаватися досить тривалий час. Якби вони були не акторами, вже давно б розійшлися. Це тяжіння воїнів, але гармонізоване характером кожного.

Бейонсе і Джей Зі – це пара, що тримається на взаєморозумінні та любові. Вони обидва поступаються один одному, при тому, обидва є цікавими людьми. Вони сумісні, оскільки здатні жити на одній хвилі. Він і вона – люди відкриті (про що свідчить форма носа Зі та очі Бейонсе). Їхній союз може бути довгим, поки є кохання і довіра. Напрямок розбіжностей – це частіше смак, з приводу якого можуть виникати основні суперечки.

Бекхеми – мають динаміку розвитку стосунків у парі. Річ у тім, що Девід обрав одну Вікторію, а вона стала іншою. Фізіогномічні зміни обличчя Вікторії свідчать про її підвищений рівень агресивності (підборіддя і нижні повіки), дратівливість і недовірливість (ділянка між носом і внутрішньою стороною ока). Переважають хворобливі ревнощі (на що вказує її нинішня форма губ).
Девід страждає від цих стосунків, але оскільки він людина – однолюб, що має терпіння (ділянка надбрівних дуг і зморшки чола), виправдовує для себе її таку поведінку. Їхній союз тримається на ньому. А розбіжності в них на тему пресингу і контролю одне одного.

Кетті та Расел – пара, схильна до експериментів, що й тримає їх разом. Він – заводила та інтриган, активний і динамічний. Вона – все це хоче (часта емоція інтересу до цього напряму), але не має у своїй Особистості, що і заповнила спілкуванням з Расселом. Їх приваблюють фарби, експерименти, ризик (форма їхніх брів, форми скроневих часток). Вони не сумісні, але їх поєднує протилежність і особистісне зростання кожного в цих стосунках. Тобто один від іншого отримує те, що сам не має. Стосунки побудовані на підлаштуванні одне під одного.
Розбіжності виникають тоді, коли він переходить рамки її сприйняття норми. Саме тоді в них трапляються найгостріші конфлікти.

Роберт і Крістен – сумісні насамперед на основі внутрішньої брутальності та агресії (відстані міжбрівних дуг, відстань між верхньою повікою і бровою, часті “набори” зморшок, що визначають агресію). У них дуже багато спільного. Вони відчувають одне одного як справді близькі люди. Сумісність їхня становить понад 70% у чистому вигляді. Розбіжності на ґрунті управління парою, тобто домінування, оскільки вони більше витримують форму паритетних стосунків.

Том Круз і Холмс – це стосунки, побудовані на пристрасті. Він активний у пристрасті, вона пасивна, але має можливість утримувати цю пристрасть. Посмішка Тома говорить про відкритість і деяку дитячу наївність у ставленні до Кеті. А посмішка Кеті – говорить про готовність виправдати його надії. Вони сумісні, оскільки його пристрасть постійно підживлюється, і спрямовується нею в рамках стабільних стосунків. Його одна з частих емоцій стосовно неї – це вдячність.
Розбіжності, тільки на ґрунті його постійної відсутності, оскільки вона не схильна довіряти тим, кого довгий час немає поруч.

More in:Статті