Photo by Jake Nackos on Unsplash
Статті

Твоя кар’єра: передбачення за обличчям. Частина 1

Твоя кар’єра: передбачення за обличчям

Трапляється, що люди достеменно знають ким працюватимуть або яку професію хочуть опанувати. Таке “визначення” людини, найчастіше відбувається, наприклад, під час аналізу роботи їхніх батьків, батьків друзів, на базі порівнянь, отриманих із соціального життя (тих самих фільмів або мультяшок) або просто мрії про ту чи іншу професію. Я от нещодавно консультувала маленьку дівчинку (7 років), вона точно знає, в якій галузі вона працюватиме й чому (побачила книжку з ландшафтного дизайну будинку в однокласниці та загорілася професією, бо вже 3 роки малює й ліпить із пластиліну з використанням різних матеріалів саме дизайни, як вона каже, “навколо дому”, не розуміючи, що є така професія). Тепер з радістю купує відповідну, причому, технічну літературу і вже знає, як правильно використовувати професійну лексику свого майбутнього трудового напряму. А людині лише 7 років…

Але є люди, які не те що б не знають, чим їм займатися, а ніяк не знайдуть свою нішу в галузі, або галузь у схильності – загалом у них все складно. Багато хто так і не розкриває свої таланти, а багато хто все життя намагається досягти успіху в галузі, яку їм нав’язали мода або випадок “вдалого працевлаштування”, при тому, що на дух не переносять професію. Матеріальний фактор чіпати не будемо, бо він завжди створює складнощі у виборі “люблю” і “це оплачується краще”, що часто болісно відбивається на стані людини в будь-якому віці.

Фізіогномічна експертиза дає змогу виявити групи талантів, проблем, здібностей, схильностей, або, простіше кажучи, все те, що заважає або сприяє людині знайти себе в морі професій. Це діагностується і виявляється за м’язовими скороченнями обличчя, які вказують на здібності, волю, систему мислення людини, її творчий потенціал і креатив – як окремий феномен. Саме тому стало таким популярним звертатися до спеціалізованої компанії “Центр вивчення Особистості” (www.cil.in.ua) за такою послугою як “профорієнтація” (визначення груп здібностей до певних професій).

Зазвичай люди відкривають для себе багато нового, адже експертна група виявляє не тільки напрямок професійної успішності, пов’язаний зі здібностями людини, а й причини, що заважають самореалізації (хвороби, залежності, страх), усунення яких сприяє різкому прориву в розвитку Особистості та розкриттю її потенціалу в кар’єрі (простіше кажучи, кар’єрного зростання).

Зазвичай, експертна оцінка – це конфіденційна інформація, оскільки дані містять особисту інформацію про конкретну людину. Але до “WomanJournal.ru” звернулися двоє людей, які готові виступити прикладом короткої експертної оцінки і не проти, щоб на багатомільйонну аудиторію їм розповіли про їхні здібності та потенціал (коротенько, звісно ж). Звісно, проблематика їхніх хвороб або проблем не буде обговорюватися в статті, а тільки за умови їхнього особистого звернення до експерта. Отже, пропонуємо вашій увазі коротку практичну екскурсію у світ кар’єри наших добровольців.

Отже, молода людина – є володарем гнучкого характеру, здатного підлаштовуватися під спілкування з опонентами. Маніпулятор напівприхованого типу. Непоганий комунікатор, вміє розпалити оточуючих.
Він конкретний і сприйнятливий до нововведень, готовий до експериментів. Не особливо вітає конфлікти, не любить затягування процесу з боку інших. А сам готовий відстоювати свою позицію і пригальмовувати дані ним зобов’язання (особливо питання проплат).
Досить часто входить у так звані “фази пошуку”, що є компенсатором його одноманітності, яку він дуже цінує за всього її тиску на його психіку. Він досить самоорганізований, хоч і дещо лінується перед самим результатом питання, часто запускаючи моменти контролю. Вважає, що серйозну працю – треба компенсувати серйозним відпочинком.
Він має здібності в постачанні, будівництві, продажах і переговорних процесах. Непогано показав би себе в галузі логістики. Цікавиться технічними аспектами, новими технологіями. Цілком здатний представляти інтереси торгової марки в регіоні, займатися укладенням договорів на обслуговування.
Йому важко дається одноманітність, але він тривалий час іде до фінансових гарантій, які суттєво впливають на стан його здоров’я.
Досить непогано реалізував би себе в галузі продажів систем відео-спостереження, спортивних товарів, обладнання для виробництва чогось.

Має систему мислення з практичністю і власною перевагою – на чолі. Але щодо довіри – нікому не довіряє, тому партнерський бізнес йому будувати не рекомендується (або повне управління, або робота з оргпитаннями з підпорядкуванням одному керівнику). Крім того, є низка чинників, які суттєво заважають йому самореалізуватися оптимально, але ця інформація не для друку.

Представниця прекрасної статі, має стійку схильність до журналістики, написання інформації, копірайтингу. При цьому всім – тягнеться до педагогіки, дітей та проблем цих напрямків.
Іншим її напрямком самореалізації в кар’єрі – є фітнес, викладання (тут педагогіка знаходить собі реалізацію на практиці також) фітнесу та розробка спецвправ для різних груп споживачів (слід враховувати, що вона на сьогодні енергетично ослаблена і не може самостійно налагоджувати енергообмін без прямої участі спорту).
Третім напрямком – є підбір персоналу. Але важливим моментом є той факт, що вона має деякі проблеми з облаштуванням особистого життя, і саме цей фактор виходить на перший план на сьогодні в побудові її кар’єри. І поки особиста проблема не знайде якийсь вихід, напрямок кар’єри перебуватиме без розкриття потенціалу повною мірою. Для повної самореалізації себе – їй потрібен сильний чоловік, який прийме той факт, що вона має інтелектуально розвиватися в роботі.
Має здібності до іноземних мов. Самоорганізована, старанна, продуктивна і старанна. Однак необхідно звернути увагу на сон, його не достатньо.
Не у всіх країнах почувається комфортно. Для її психіки це принципово. Відновлювачем балансу сприйняття – є напівтемрява, вона водночас відпочиває і мобілізується в цей час доби.

 

Фізіогномічна експертиза – сильний інструмент у підборі персоналу та допомоги людям, які прагнуть знайти себе в кар’єрі. Так користуйтеся ж її можливостями, вони допоможуть розкритися не тільки вам, а й вашим дітям (визначення професії для дитини оптимально з 7-9 років).

Психолог-персонолог, експерт-фізіогноміст

Анісімова Аліса


Коментар героя.

Я ніколи особливо не довіряв усім цим психотерапевтам, тому до експерименту поставився досить скептично. Прочитавши коментар експерта, був дуже здивований. Аліса справді досить точно описала мій характер. Не знаю, як їй це вдалося, але вона вгадала все. Я справді працював і у сфері будівництва, і в продажах, до того ж представляв торговельну марку в регіоні, як вона й сказала! І я справді постійно в пошуку. Сидіти на одному місці мені швидко набридає, і я починаю шукати щось інше.

Коментар героїні.

Я в шоці! По-перше, я дійсно займалася журналістикою. По-друге, я закінчувала психолого-педагогічний факультет! По-третє, зараз я працюю у фітнес-клубі! Як можна було все це вгадати???? Я згодна і з тим, що проблеми в особистому житті довгий час заважали зосередитися на кар’єрі. Я справді завжди мріяла про сильного чоловіка, який підтримає моє прагнення розвиватися. Але зараз ситуація змінюється на краще, і я передчуваю позитивні зміни. Мене приємно здивувала новина про те, що я схильна до вивчення іноземних мов. Треба буде спробувати!

More in:Статті