Photo by LinkedIn Sales Solutions on Unsplash
Статті

Професіонал

Ім’я: Аліса Анісімова
Вік: 31 рік
Професія: експерт – фізіогноміст

 

 

 

 

 

 

 

Тяга до аналізу
Мені з дитинства було цікаво спостерігати й аналізувати речі, на які багато хто не звертав жодної уваги. У школі, наприклад, я намагалася зрозуміти: чому хтось пише кругленькими літерами, а хтось плоскими? Я знала, що всьому є своє пояснення, але ще не знала, як підібрати до кожного з них відповідний ключик. З фізіогномікою я познайомилася ще до навчання в університеті імені Т. Шевченка. Саме тоді сталася доленосна для мене подія. Я стала єдиною, кого відібрали для навчання закритих методик з фізіогноміки – науки, що дає змогу визначити тип особистості людини та її душевні якості, виходячи з аналізу характерних особливостей обличчя.

Відповіді на запитання
Часто фізіогноміці приміряють маску окультності. Насправді фізіогноміка – фактична наука. Я вивчала напрям фізіогномічної експертизи понад 10 років. Це дуже складна система наукових знань (що включає медицину, криміналістику, дерматологію, психосоматику, м’язові травми…). Завдяки фізіогноміці можна відповісти на такі запитання, як “що її турбує на цей момент?”, “чи бреше вона?”, “яка причина цього вчинку?”, “чи буде ця людина красти?” тощо. Відповіді на ці запитання експерт-фізіогноміст читає по обличчю людини. Наприклад, випинання губ, як конституціональне, так і внаслідок перейняття з оточення, свідчить про низький інтелект їхнього власника. Якщо вони великі – про слабкі поняття моральності та проблеми вибору, слабохарактерність, повільність і агресивність. Але кожна особистість індивідуальна, тому, щоб зробити якісний аналіз, потрібен комплексний погляд.

Клініка майбутнього
Моя місія – допомагати людям. Саме з цією метою було створено Центр Вивчення Особистості (ЦВО www.cil.in.ua) – наукова база, на основі якої проводять дослідження різноманітних фізіогномічних феноменів, де можна отримувати інформацію, що цікавить, тощо. Попереду в мене маса планів. На основі центру я мрію створити клініку, яка стала б точкою відліку в боротьбі з особистісними проблемами людей, де кожен фахівець вів би роботу за певним профілем.
Ніна Тарасенко

More in:Статті