Photo by John Cameron on Unsplash
Статті

Спеціально для WomanJournal.ru

Досьє: розкриваємо таємниці олігархів.

Розвідка донесла…

Сезон полювання на олігархів відкрито! Всім-всім-всім хижачкам, які бажають отримати дуже багатого чоловіка, ми приготували чудовий сюрприз. Таємне досьє на найбагатших (і відповідно, найбажаніших) чоловіків світу!
Щоб роздобути нареченого такого рівня (з огляду на велику кількість охочих, наявність у них шикарних коханок і наречених, а в багатьох, як Сулейман Керімов і Олег Дерипаска, – законних дружин), треба мати чудову підготовку! Адже щоб убити настільки недоступного чоловіка, потрібно знати про нього буквально все: його слабкості, його пристрасті, його сильні сторони і його таємні бажання.

Ми звернулися по допомогу до нашого експерта з фізіогноміки, психолога-персонолога, бізнес-тренера та консультанта “Центру вивчення Особистості” Аліси Анісімової. Саме вона вдивилася в чесні обличчя наших олігархів і розкрила їхні секрети!

Олігарх №1. Роман Абрамович

Роман Абрамович за фізіогномічними мімічними формами (комплексом рис обличчя і зморщок) має подвійну (або, як кажуть, двоїсту) структуру Особистості. Так буває, коли люди переносять сильні й глибинні психологічні травми, що залишаються на все подальше життя. На такі психологічні травми, як правило, вказують усі фізіогномічні показники обличчя людини. І Особистість у такому разі зовні представляє собою одні якості (що є захисним механізмом від зовнішнього світу), а під маскою приховує зовсім інші, справжні риси.
Очі. Роман Абрамович принциповий, схильний до широких жестів і не любить дріб’язку. Мислить стратегічно і досить часто спирається на думки вузькопрофільних професіоналів у тих сферах, які йому цікаві. Не категоричний, розважливий. Уважний, особливо це стосується проблем або помилок оточуючих. Трудоголік, схильний мислити на перспективу. Гарний “кризовий менеджер”, має дипломатичні якості, завдяки яким уміє домовлятися і знаходити точкові та ефективні варіанти вирішення питань.
Лоб. Інтелігент. Інтелектуал. Натура, що захоплюється чимось одним, – але системно (однолюб у своїх уподобаннях). Вміє радіти життю, але не завжди може по-справжньому розслабитися і “відключитися” від справ. Стриманий. Інтроверт. Не схильний довіряти, досить обережний у спілкуванні. Мислить системами, технар за своїм сприйняттям.
Рот. Схильний відгороджувати себе від зайвого спілкування, вважає за краще спілкуватися на цікаві, але нейтральні або ділові теми, і не любить, коли обговорюють його особисте життя. Не прагне бути в центрі уваги, але завжди цікавиться тими, хто перебуває в центрі. Чутливий, емоційний. Але його справжнє ставлення до чого-небудь не схильний показувати або висловлювати словами. Злопам’ятний, заповзятливий.
Успішніше працює один. Його енерговідновник – філософія і психологія.

Олігарх №2. Сулейман Керімов

Має схильності та здібності до всього, що стосується фінансів, економіки, прогнозів та економічних розрахунків. Мислить переважно в цифрах, цифрами, кількісно. Динамічний, любить швидкість і рух уперед (практично в усіх сферах життя).
Конструктивний. Уміє і прагне знаходити спільну мову з людьми, але доволі запальний і емоційний. Схильний вивчати й аналізувати. Відмінно вміє прогнозувати і мислити стратегічно.
Очі. Намагається приховувати свої особисті особливості. Часто перевтомлюється. Не завжди правильно харчується. Часто переносить нервові стреси і перенапруження. Підозрілий, але намагається бути об’єктивним.
Рот. Практично завжди перебуває в пошуку додаткових, паралельних, альтернативних варіантів того, чим зайнятий. Дуже гнучкий. Дуже подобається жінкам, особливо яскравим, ефектним, вольовим, переважно з чоловічим характером. Але саме таким жінкам він не довіряє.
Людина творча, ідейна.
Велику увагу приділяє деталям дрібним і практично не значущим для всіх інших. Часто саме керуючись ними, робить важливі для процесу висновки й ухвалює рішення.

Олігарх №3. Михайло Прохоров

Бізнес-хватка – провідна якість серед індивідуальних особливостей цієї Особистості. Михайло Прохоров схильний до сталості, предметний, прагне прямих діалогів і прямих рішень.
Очі. Діяльний. Більшою мірою віддає перевагу силовим методам вирішення питань. Але хитрість і вміння переконувати завжди допомагають йому знайти мудре рішення і бути вище будь-якої складної ситуації. Буває різким, часом навіть агресивнішим і дратівливішим, ніж того вимагає ситуація або проблема.
Його відновник енергетики – східна культура, медитація, спорт.
Практично завжди ґрунтує свої дії на фактах. Мислить схемами і планами. Успішний у проектуванні.
Рот. Досить комунікабельний, але образливий. Багато що сприймає на свій рахунок. Схильний домагатися свого – будь-що-будь, навіть іти напролом.

Олігарх №4. Олег Дерипаска

Людина, яка вміє жартувати і цінує почуття гумору. Комунікація – її козир. Досить відданий своїм поглядам, постійний у бажаннях. Але в її характері присутні деяка радикальність і емоційність. Досить відкритий для спілкування, але не схильний поширюватися про свої основоположні плани. Уміє зібрати, організувати, зацікавити, об’єднати. Добре знаходить спільну мову з молоддю.
Очі. Чітко уявляє собі свої дії та цілі. Уміє обходити гострі кути, хоча досить конфліктний. Мислить креативно, велике значення надає особистісному зростанню. Успішніше працює в команді, затишніше почувається в науковому або експериментальному середовищі.
Рот. Вміє будувати комунікації відкритого типу. Знає, як налаштувати людей на діловий лад. Часто йде напролом. Схильний працювати ситуативно, ловлячи потрібний і важливий момент. Вміє переконувати і фактично підкріплювати свою позицію, наводити чіткі та вагомі аргументи. Сильний у торгівлі, автомобільній сфері та техніці загалом.
Автор: Вікторія Ісаєва/Аліса Анісімова, спеціально для WomanJournal.ru
Фото: mediaatlas.ru,themoscowtimes.com

More in:Статті