Photo by Sean Stratton on Unsplash
Статті

Навіщо дорослому сучасному чоловікові вуса?

Коротка довідка: “Мій район” – масова газета міських новин. Газета видається в Москві, Підмосков’ї та Санкт-Петербурзі. Загальний тираж видання – від 1 430 000 примірників. Електронні версії видання http://www.mr-msk.ru, http://www.mr7.ru


Навіщо дорослому сучасному чоловікові вуса?

Про науку:
Фізіогноміка – фактична наука. Тобто вона констатує те, що є тут і зараз. Вона не будує прогнозів, заснованих на чиїхось думках, безпідставних здогадках або ворожіннях. Жодних передбачень чи доленосних обіцянок. Жодних пророцтв і змін долі. Ніякої екстрасенсорики та магії. Усе це – не до фізіогноміки.

Те, що є на обличчі зараз – те й фіксується експертом-фізіогномістом, який застосовує суто наукові (хоча й закриті) методики діагностики. В основі фізіогномічної експертизи лежить: медицина (дерматологія, психіатрія, терапевтична діагностика, травматологія, пластична хірургія, судмедекспертиза тощо). ), психологія (персонологія, психосоматика, клінічна психологія, енергетика, особистісний розвиток, дитяча психологія, вікова психологія тощо), криміналістика (брехня, схильність до злочинних діянь, психологія злочинця тощо), косметологія, візаж, іміджелогія, стилістика, політологія. Не кажучи вже про фізіогноміку (яка має свою структуру і наукову базу, що складається з більш ніж 80 ключових напрямів). Я дуже багато часу присвячую експертному розробленню, адаптації багатьох технік, проводжу серйозні дослідження, на базі яких можу робити висновки, підкріплені експериментально.

Читаємо за вусами:
Чи можна назвати особливою категорією чоловіків, які носять вуса? І якою? Як їх можна охарактеризувати?

А: Це люди, які, по-перше, мають щось, на чому схильні зосереджувати свою увагу, а по-друге, вусаті люди мають схильність приховувати (в експертній фізіогноміці верхня губа відповідає за внутрішній світ Особистості). Але дуже багато залежить від форми вусів та їхнього стану.

Чи можна щось сказати про людину, ґрунтуючись на тому, що в неї є вуса певної форми – визначити риси та якості характеру в людини за формою її вусів?

А: Звичайно. Тонкі й довгі вуса – свідчать про витонченість натури власника (або створення такого образу), його схильність до особистих перемог і демонстративності. Це естети, схильні привертати до себе увагу і купатися в компліментах. Самі вони досить вразливі й чутливі до тиску. Не особливо прагнуть брати на себе відповідальність – вільні романтики.

Густі й широкі вуса – ознака практичності та напористості. Якщо вони при цьому ще й недоглянуті – то це свідчить про хазяйське ставлення до життя та егоїзм.
Вуса, що спускаються до підборіддя – свідчать про прагнення керувати, домінувати і контролювати інших. Вуса у вигляді кола, що плавно переходять у витончену борідку, – говорять про бажання такого вусаня здаватися мрійливим, але більш зрілим, ніж він є насправді (а також говорить про бажання здаватися пристрасним).

Вуса із загнутими кінцями – говорять про почуття гумору власника і про його акторські таланти.

 

Психолог-персонолог, експерт-фізіогноміст
Центру вивчення Особистості (www.cil.in.ua)
АНІСІМОВА АЛІСА

More in:Статті