Photo by Austin Schmid on Unsplash
Статті

Читаємо успіх по обличчю

Успіх – це завжди поєднання універсального з індивідуальним. Здійснення своєї мрії і потрапляння “в яблучко” щодо багатьох інших людей. Які риси характеру можна побачити по обличчю? Чи є що-небудь спільне у цих жінок і що саме? Фотографії топ-10 успішних жінок нашого списку коментує Анісімова Аліса – експертка-фізіогномістка Центру вивчення Особистості.


Андреа Джанг – генеральний директор AVON.

Андреа Джанг – одна з найуспішніших жінок у світі. Вона вже понад десять років успішно керує компанією Avon, і надихає мільйони жінок по всьому світу на здійснення їхніх планів і мрій.

Коментар фізіогноміста: “Її секрет успіху – в умінні розглянути головне і “упакувати” це головне під час переговорів. Ця людина вміє викликати довіру, розуміння – іншими словами, всі необхідні емоції, щоб достукатися до чужого серця. Вона не прихильник будувати ділові відносини відразу, для неї важливий діалог і контакт, що відкриває їй шлях до співрозмовника. Про це свідчать поєднання реакцій зовнішніх куточків очей, які одночасно вмикаються, та приопущені куточки губ, а також виличні м’язи, що поступово вмикаються, і перебувають у тонусі під час усього спілкування. Увага, терпіння – її козирі. Глибокі западинки на щоках свідчать про те, що вона як ніхто здатна довго заглиблюватися в питання. Її основна аудиторія – жінки. З чоловіками стосунки складаються складніше, при тому, що в неї самої – чоловічий спосіб сприйняття і мислення, про це свідчить особливість позиціонування зморшок навколо брів”.

Урсула Бернс - генеральный директор Xerox

 

Урсула Бернс – генеральний директор Xerox.

Коментар фізіогноміста:

“Це технар, який вміє розмовляти однією мовою з непростими і часто зовсім не товариськими людьми. Фахівець вузькопрофільний, дуже відповідальний – про це говорять вуздечки під очима, з вираженими зморшками.
Її козир – індивідуальний підхід і підтримання машини (компанії) в детальному порядку. Відмінний прогнозист, гарний стратег – про це говорять особливості будови вилиць. Її ключик до успіху – цілодобова робота, яка ґрунтується на ретельному плануванні та бездоганній якості”.

Ольга Дергунова – президент Майкрософт у Росії та СНД.

Коментар фізіогноміста:

“Людина сувора, що віддає перевагу підходу топ-менеджера, максимально навантажуючи профільні сектори. Про це свідчить специфіка концентрації погляду – того, як навантажені м’язові групи області навколо очей. Ділянка міжбрів’я свідчить про те, що Ольга вміє грамотно розподіляти завдання, проте вважає за краще ухвалювати рішення щодо розвитку, ніж безпосередньо займатися їхньою реалізацією.
Її козир – правильно розставлена підтримка, вміння говорити з виконавцями однією мовою. У неї чоловічий склад розуму, тому вона прекрасно розуміє чоловіків – цей висновок зроблено з комплексної експертизи носогубних секторів обличчя. Віддає перевагу оточенню сильними професіоналами.
Експертна оцінка м’язів чола і тканини підборіддя дає змогу зробити висновок, що її успіх – в умінні вчасно відсторонитися, надавши справу рукам і головам вузькопрофільних фахівців”

Індра Нуйї – генеральний директор PepsiCo.

Коментар фізіогноміста:

“Тверезість підходів і жорсткість – козирі та помічники цієї жінки. Про це свідчить експертиза залежних реакцій “м’язів відрази” у зв’язці з підборідним м’язовим комплексом. Вона налаштована на вивчення, але її цікавить передусім прибуток – про це свідчить співвідношення перепаду і різниця в наборі зморшок під обома очима. Не схильна довіряти людям, але високо цінує відповідальних, старанних і грамотних фахівців (особливість будови в області “горизонту носа”). Вміє робити широкі жести і правильні ставки.
Не зачаровується. Її ключик до успіху – поетапність, виваженість, уміння ризикувати. Часом від її рішення залежить дуже багато чого в компанії, тому вона навчилася прагматично й ґрунтовно оцінювати ситуації”.

Ірен Розенфельд – генеральний директор Kraft Foods (другого за величиною у світі концерну з виробництва упакованих продуктів).

Коментар фізіогноміста:

“Це людина, яка має здібності до хімії та медицини. Досить смілива і товариська. Її успіх побудований на вимогливості та вмінні домагатися результатів за допомогою комунікації. Заповзятлива і кокетлива. Намагається будь-який досвід застосувати на практиці. Любить творчість і стиль – про це нам говорить карта чола у зв’язку із секторами виличних карт зморшок шкіри.
Козирі – ніколи не здається, напориста, намагається довести свою правоту і зміцнити позицію. Налаштована підтримувати позитивний командний дух”.

Мадонна – співачка, бізнесменка, власниця студії, письменниця.

Коментар фізіогноміста:

“Ця людина займається тільки тим, що їй цікаво і подобається. Не схильна займатися бізнесом, який не її “за визначенням”. Амбітна, вимоглива до себе. Її ключ до успіху – робота над собою, оцінка себе, підтримка себе. Вона для себе – основний продукт, який потрібно грамотно продати – про це свідчать будова і співвідношення внутрішніх верхніх обідків очей і зовнішнього ребра брови.
Успіх будується цілком на образі й таланті поєднувати непоєднувані елементи, здійснювати складні комбінації та трудоголізмі”.

Марія Шарапова – тенісистка, спортсменка, модель.

Коментар фізіогноміста:

“Запорука успіху цієї людини – напористість і невміння програвати. Будь-яку ситуацію або напрямок вичавлює максимально. Практична, рішуча і дуже цілеспрямована. Налаштована брати все, отримувати максимум як у професії, так і в стосунках. Принципова, схильна тиснути і передавлювати. Експертиза губ і моделювання м’язових блоків чола дають змогу “прочитати” про це на її обличчі.
Її сильні сторони – стійкість до непомірних навантажень, бажання відповідати виставленим високим критеріям. Ця жінка – архітектор свого успіху”

Опра Вінфрі – телеведуча ТВ-шоу, бізнесмен.

Коментар фізіогноміста:

“Уміння домогтися відвертості від закритої людини й уважно вислухати її, привертаючи загальну увагу – основні козирі цієї персони. Розважлива, зважена і прагматична. Вміє зрозуміти чужий біль і прагне підтримати людину, чим підкуповує і викликає масову довіру. Гарне поєднання кількох якостей – самопрезентації без прикрас, природності в спілкуванні та вміння прогнозувати ситуацію – ведуть її до успіху. Вона справді переживає ситуації, до яких залучена як слухач, і підкуповує своєю щирістю та вмінням дати добру пораду.
Для повної взаємодії зі співрозмовником їй необхідний тактильний контакт. Її покликання – психолог. У випадку Опри критерієм оцінки стали області виличних ландшафтів і жувальних м’язів, а також м’язи підборіддя обличчя”.

Джоан Роулінг – англійська письменниця, автор Гаррі Поттера.

Коментар фізіогноміста:

“Ця людина налаштована на сім’ю, дім, дітей. Особистість творча, що притягує тих, хто бажає її підтримати і захистити. Володіє великою витримкою. Не завжди мала можливість самореалізуватися.
Витривалість і вміння стримуватися – її головні козирі. У випадку з Роулінг щоки стали основою для експертної фізіогномічної оцінки.
А м’язові зв’язки навколо очей кажуть, що успішність – не її пряма мета, радше – логічне завершення того, що вона робить за покликом серця, з відкритістю та любов’ю”.

Ксенія Собчак – світська леді, ведуча телешоу.

Коментар фізіогноміста:

“Уміння правильно “натиснути” і продемонструвати свій епатажний образ – ось ключі до її успіху. Однак не варто обманюватися – насправді вона зовсім інша людина, глибша й розумніша за пропонований глядачеві образ, людина, яка вміє бути об’єктивною і прекрасно реалізувати складні концепції та ідеї. Аналіз ґрунтується на будові щелепи і м’язів навколо неї, а також на особливостях зморшок чола.
Скандальність, чутки та вміння зосереджуватися на головному приховують її справжню особистість і виводять на сцену актрису.
Прекрасний технічний фахівець, начитана, здатна розставляти акценти і встановлювати правила. Непоганий керівник, талановитий дизайнер.
Розташування і малюнок мікроморщин на обличчі говорять про те, що Ксенія вміє брати у свої руки управління, самостійна, налаштована на захист себе. Має широкий спектр здібностей”.

More in:Статті