Photo by Zarina Iskarova on Unsplash
Статті

Перспективи зіркових пар

Останнім часом грянула справжня епідемія зіркових весіль. Зіркові пари – принц Вільям і Кейт Мідлтон, Кейт Мосс і Джеймі Гінс, Кім Кардаш’ян і Кріс Гамфріс, Рейчел Вайс і Деніел Крейг та інші – ніби разом поспішили в загс. Усі ці пари красиві, знамениті, багаті й успішні. Але не всім їм судився щасливий шлюб… Ми вже неодноразово писали, що наука фізіогноміка дає змогу читати перспективи роману за обличчям людини. Які перспективи зоряних пар і які проблеми на них можуть чекати в шлюбі? Ці запитання ми поставили нашому постійному експерту-фізіогномісту, психологу-персонологу Алісі Анісімовій.


Зіркова пара принц Вільям-Кейт Мідлтон: прогноз фізіогноміста
Аналіз фізіогноміста: принц Вільям отримує від стосунків з Кейт Міддлтон легкість, якої йому бракує, відкритість і життєрадісність, відчуває певну збентеженість з боку дружини і повагу до себе. Для нього важлива відкритість Кейт Мідлтон, її розуміння і підтримка.

Кейт Мідлтон досить просто ставиться до позаштатних ситуацій, вміє сприймати жарти і приколи. Вона динамічна і частково поверхнева у ставленні до проблем.

Прогноз фізіогноміста: ця зоряна пара буде разом, доки принц Вільям і Кейт Міддлтон будуть відкритими по відношенню один до одного. Їхня гармонія в даному випадку полягає в тому, що вони доповнюють один одного. Наприклад, він суворий і стриманий, а вона розкріпачує його своїм щирим ставленням.
Але принцу і герцогині слід бути обережними у сфері особистих труднощів. Наприклад, Кейт схильна отримувати підтримку у відповідь на своє завзяття і відсутність такої взаємності буде нею сприйнята як зрада. Вільям же налаштований на те, щоб йому підкорялися, і її волелюбність може бути сприйнята ним як нахабство і невдячність.

Зіркова пара Джеймі Гінс-КейтМосс: прогноз фізіогноміста

Аналіз фізіогноміста: Кейт і Джеймі – абсолютно різні люди. Кейт Мосс вимоглива, дещо агресивна у стосунках і схильна підпорядковувати чоловіка своїй волі. А ще вона любить привертати до себе увагу багатьох чоловіків і маніпулювати ними.

Джеймі Гінс поступливий – поки його тішить така демонстративність половинки. Однак на ґрунті різниці характерів (а отже, і вчинків) – неминучі конфлікти, бо жоден з них не налаштований на спокійний і зважений діалог. Кейт вперта, вольова, хоч і намагається з розумінням поставитися до деякої поверховості Джеймі.

Джеймі любить реальні стосунки, вона більше рольові, він однолюб, вона “хижачка”, що належить до фізіогномічного феномену “фатальної жінки”. Вона досить імпульсивна, провокаційна, а він більше націлений на творчість і креатив.

Прогноз фізіогноміста: щоб бути разом, цій зірковій парі необхідно якнайшвидше навчитися чути одне одного.

Зіркова пара Кім Кардаш’ян і Кріс Гамфріс: прогноз фізіогноміста

Аналіз фізіогноміста: Кім Кардаш’ян чекає від стосунків відданості, вірності та фізичної захищеності, Кріс Гамфріс – уваги, турботи, послужливості та згуртованості.

Насправді в Кім він упевнений не буде, вона дасть йому численні приводи для ревнощів, натомість реаліті-зірка ображатиметься на Кріса за відсутність належної уваги, його підозри та ревнощі.

Кім необхідний рух і розвиток, а Крісу – сталість. Вони дуже різні за поглядами і сприйняттям ситуації, навіть зараз вони багато про що мають різну думку, частіше неузгоджену і протилежну.

Прогноз фізіогноміста: щоб у цієї зоряної пари було майбутнє, Кім Кардаш’ян і Кріс Гамфріс повинні будуть навчитися поступатися одне одному, оскільки обидва вперті й вимогливі. Особливу увагу треба приділити деталям, бо коли Кім і Кріс конфліктують, вони обидва провокують партнера на радикальні вчинки, які більше руйнують, ніж фундаментують стосунки.

Зіркова пара Рейчел Вайс і Деніел Крейг: прогноз фізіогноміста

Аналіз фізіогноміста: ця зіркова пара має багато спільного. Вони цікаві одне одному, обидва затребувані щодо зовнішньої уваги, вміють бути координаторами стосунків. Не схильні розчинятися в партнері, проте наполегливі у вимозі до себе уваги. Рейчел Вайс приваблює мудрість Деніела Крейга і його вміння досягати результату.

Деніела приваблює в Рейчел те, як вона подає своє тіло, її вміння підкреслити свої плюси, бажання спілкуватися. У їхніх стосунках кожен дотримується свого формату, образу, який подобається партнеру, і їм часом складно ставати собою.

Прогноз фізіогноміста: складнощі у цієї зоряної пари виникнуть у побуті, коли вони тривалий час перебуватимуть поруч. І Рейчел Вайс, і Деніел Крейг – волелюбні, тому надійність їхнього союзу безпосередньо залежатиме від тривалості спільного проведення часу. Що більше вони нудьгуватимуть одне за одним, то бажанішими будуть зустрічі і рівнішими стосунки. Це не варіант сексу по дружбі, цим двом слід враховувати побажання один одного і бути готовими не ревнувати до нових знайомих.

Автор: Аліса Анісімова, спеціально для WoamnJournal.ru
Фото: Splashnews/Alloverpress.ru

More in:Статті