Photo by Silver Ringvee on Unsplash
Статті

Розкрито таємниці київських чиновників

Можна досконало володіти акторською майстерністю й успішно маскувати свої приховані сторони характеру, створюючи імідж ідеального політика перед електоратом. Але є дещо, що як на долоні видасть усю таємницю людини. Форма носа, губ, чола, рота, мімічні зморшки та ледве помітні складочки на обличчі здатні розповісти про характер людини, про її схильності, страхи набагато більше, ніж промови, написані піарниками. Експерти з фізіогноміки володіють колосальними знаннями та закритими методиками аналізу особистості, завдяки чому можуть визначити індивідуальні особливості, схильності, проблеми зі здоров’ям, підсвідомі й свідомі блоки, енергетику, сумісність, професійні схильності, потенціал, навіть не спілкуючись з людиною. Усе це – частина психолого-фізіогномічного портрета особистості, для складання якого достатньо лише подивитися на фотографію людини.

Київська експертка-фізіогномістка з 10-річним досвідом практичної роботи Аліса Анісімова з Центру Вивчення Особистості, який спеціалізується на вивченні особистостей методом фізіогномічної експертизи та складанні психологічних портретів, погодилася взяти участь у нашому експерименті.

Ми підібрали список найвідоміших політиків столичного рівнів, щоб за фотографіями дізнатися особливості їхнього характеру. Для більшої об’єктивності результатів експерименту, ми розрізали фотографії так, щоб експертка-фізіогномістка бачила тільки окремі риси обличчя і не могла дізнатися, кому воно належить. Таким чином, Аліса Анісімова зможе назвати ключові аспекти особистості політиків.


Розкрито таємниці київських чиновників

СТОЛИЧНІ ЧИНОВНИКИ
Олександр Попов

Очі голови КМДА Олександра Попова розповіли експерту-фізіогномісту про прагнення їхнього господаря забезпечити себе в житті гарантіями і застрахуватися від несподіваних сюрпризів. “М’язові карти” очей Попова говорять про те, що він часто стримується і намагається не реагувати емоційно на те, що відбувається. Практик і вміє прогнозувати; стратегічне планування він використовує часто. Опущені зовнішні куточки очей говорять про схильність голови КМДА до критики, але завжди обґрунтованої. Він схильний перевіряти ще раз і підтверджувати всі свої плани фактами.

Леонід Черновецький

“Дуже незвичайна форма губ, особливо верхня”, – зауважила Аліса Анісімова, дивлячись на фрагмент фотографії мера Києва Леоніда Черновецького. Така форма – ознака специфічного особистісного сприйняття себе, причому, досить простого і відкритого. Тобто, ця людина прагне до зрозумілого і простого, мінімального і стислого. Вона має енергетику “прозорого типу”, такий собі “сірий кардинал”, людина, яка здатна адаптуватися, при цьому зберігаючи свою індивідуальність.

Ірена Кільчицька

На обличчі в екс-заступниці мера Києва Ірени Кільчицької написано: “залізна леді”. “Ця людина має рідко зустрічаються особливі особистісні характеристики, які активно формують характер і поведінкові стратегії, як-от – унікальна форма “бізнесової хватки”, – зауважила Аліса, дивлячись на носогубний блок. Зморшки середньої частини вилиць говорять про енергійність і точність рішень за підвищеної емоційності. Очі та особлива форма нижньої повіки видає в Ірені Кільчицькій недовіру і критичне ставлення до оточуючих. “Якби у нас стояло завдання знайти управлінця – автономного, хваткого, ефективного, здатного до самоорганізації та вміє вирішувати системні питання, то Ірена за фізіогномічними показниками – ідеально підходить. Її особливість – комунікабельність, емоційна активність, і здатність вирішувати питання через спілкування, голос, присутність, тиск і персональний контроль”, – резюмувала Аліса Анісімова.

Віталій Кличко

Досить передбачуваними виявилися результати фізіогномічної експертизи рис обличчя керівника однойменного блоку в Київраді Віталія Кличка. Форма нижньої щелепи говорить про витривалість політика і боксера за сумісництвом. Нижня частина вилиць свідчить про переважання вольових характеристик, жорсткість характеру та твердість рішень. Контрастно виділені надбрівні дуги видають його напористість, а прямота погляду – прагнення і цілеспрямованість.

Олесь Довгий

Характер секретаря Київради Олеся Довгого, згідно з фізіогномічною експертизою, виявився досить непростим. “Ця людина товариська і вміє встановлювати контакти, справляти враження і ефект такий, якого вона домагається. Завдяки своїм інтелектуальним здібностям він легко досягає образу людини “більш зрілого віку”, що, знову ж таки, сприяє розширенню його успішних комунікацій. Вольові якості – допомагають йому адаптуватися і правильно знаходити шляхи розв’язання проблем, що виникають знову. Але його підсвідомість – досить “важка”, агресивна і справді загадкова. Його здібності розкриті на 21%. Потенціал теж не розкритий у багатьох напрямках. Хоча самореалізація досить “вирвалася” вперед, а отже, розкриються нові можливості, і сприйняття себе зміниться”, – резюмувала Аліса Анісімова.

Розкрито таємниці київських чиновників

УКРАЇНСЬКИЙ ПОЛІТИЧНИЙ МЕЙНСТРІМ
Віктор Янукович

“Специфічна форма носа, – зазначила Аліса Анісімова, розглядаючи фрагмент фотографії Президента України Віктора Януковича. Широкі крила носа означають, що чоловік пережив цинізм, розчарування й огиду, але зараз готовий обстоювати свої інтереси, напористий, націлений на досягнення дуже великих і трудомістких цілей. Він досить сильна особистість, завдяки чому навчився справлятися з будь-якими дискомфортними відчуттями або проблемними питаннями, а це найважча робота – робота над собою. Він не довіряє, хоча правильніше сказати не відкривається людям. Але намагається за жодних обставин не закриватися (що є унікальною особливістю в даному випадку).

Він однолюб, сім’я посідає важливе місце в його житті. Ця людина любить боротьбу, ризик, перемогу і вміє чекати. Дуже чітко в “географії лицьових м’язів” і зморшок виражені саме чоловічі якості – сила волі, уміння домагатися свого напористістю, упевненістю і спокоєм. Людина прагне гармонії, гарантій і створення структурованої діяльності (не сприймає хаотичність і поверховість)”.

Юлія Тимошенко

Підняті крила носа екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко говорять про те, що ця жінка хотіла б бути однолюбом, але недовіра до людей заважає їй. Вона не прощає зради, з конкурентами поводиться по-чоловічому жорстко. Жінки з такими ніздрями хороші матері. Форма очей говорить про уважність до оточуючих, але ця людина завжди має власну думку. Рішуча і часто категорична. Гарний організатор, при цьому досить динамічний стратег, не схильний затягувати вирішення питання або проблеми. Їй не потрібен час на обдумування, вона дуже швидко включається в складні ситуації.

Сергій Тігіпко

Очі віце-прем’єр-міністра Сергія Тігіпка, а саме зморшки в ділянці зовнішньої сторони нижньої повіки, говорять про гнучкість і його здатність дуже швидко орієнтуватися в ситуаціях. Він стрімко “накидається” на завдання, намагається його одразу ж оцінити економічно (має економічний склад розуму, при чому трансформований із суто технічного). Динаміка постійних зморшок під нижньою повікою свідчить про здатність презентувати себе, він напористий, цілеспрямований і вміє абстрагуватися. А ось форма носа (загнуті всередину крила) видає в політиці хитрість, гнучкість розуму і здатність пристосовуватися до будь-яких обставин. Командний працівник, але ставить зрозумілі тільки йому одному цілі. Схильний до накопичення. Він подобається жінкам, вміє їх зацікавити. Але сам віддає перевагу вольовим, жорстким жінкам-лідерам. Схильний до алергії.

Михайло Бродський

Зморшки в ділянці очей голови Держкомпідприємництва Михайла Бродського свідчать про подвійність його характеру. З одного боку – це вміння домагатися свого: йому притаманні такі якості, як напористість, старанність і вміння правильно визначати цілі. А з іншого боку – гранична м’якість: внутрішня доброта, яку він намагається приховати від оточуючих, але приберегти для близьких людей. Судячи з м’язової групи блоку нижньої повіки і вилиці, зараз йому вкрай необхідно привнести у свою діяльність більше творчості. Це зможе стимулювати його енергетичну систему.

Арсеній Яценюк
“Хочу звернути увагу, що повіки і взагалі всі парні частини обличчя (очі, вилиці, брови тощо) – вони не є симетричними. Це дає змогу аналізувати дуже великий спектр особливостей будь-якої особистості. Таким чином, форма верхньої правої повіки цієї людини говорить про емоційність. До того ж, ця людина надмірно сконцентрована на своїх емоціях”, – розповіла фізіогноміст. Арсенію Яценюку властиво бути обережним у житті. Виняток становлять моменти, коли емоції виходять на перший план. При цьому він має аналітичний склад розуму, про що свідчать співвідношення лівого ока з повікою та його форма. Він схильний оцінювати, прогнозувати, придивлятися до деталей.
Віктор Ющенко
Форма брів екс-президента України Віктора Ющенка свідчить про його практичність і здатність до розрахунків. Незважаючи на те, що йому необхідно багато часу для ухвалення рішення, за характером він стратег, причому дуже різнобічний. Має здібності до режисури. Крім того, Віктор Ющенко має нереалізований талант до лікування та енергетичних напрямів у науці, біоенергетики, наприклад. Якби він розвивав свої здібності, то зміг би стати справжнім цілителем.

Леонід Кучма

Відмінний господарник за своєю суттю – про це свідчить зморшкуватий блок області від верхньої повіки до брів ще одного експрезидента України Леоніда Кучми. “Ця людина має хороші здібності організовувати господарство і будь-яку господарську діяльність. Він уміє привернути до себе дітей, підлітків молодшого віку”, – зауважила Аліса Анісімова. До речі, Леонід Кучма має нерозкриті здібності в галузі спорту (плавання, зокрема). Про це свідчить властивість м’язів очей швидко групуватися і перебудовуватися – характерна особливість для плавців. “До речі, вода його енерговідновник: як шкірний, так і енергетичний”, – додала Аліса.
Виходить, що обличчя політика – його візитна картка, причому не тільки в естетичному сенсі. Воно, немов дзеркало, відображає внутрішній світ людини: її характер, думки, прагнення і наміри. Зміни “всередині” (чи то зміна світогляду, чи то виду діяльності) тут же залишать свій слід на обличчі. Отже, якщо друг, якого ви не бачили рік, насилу вас упізнав, отже, основні зміни відбулися “всередині” вас.

“Наше обличчя змінюється протягом усього життя, – каже Аліса Анісімова і водночас додає: “Хочеш бути красивим – роби красиві вчинки і відчувай красиві емоції”.

Ксенія Залуцька та Аліса Анісімова

http://kiyany.obozrevatel.com

http://obozrevatel.com

More in:Статті