“Як зрозуміти природу губ?” – тезовий підхід до питання
Значення
Теоретично, губи людини мають кілька значень у фізіогномічному сенсі. Але поширеними є два ключові значення.
По-перше, губи вважаються показником здатності даного індивідуума “до спілкування” або встановлення “контакту” із зовнішнім світом, де під словом “контакт” – мається на увазі весь спектр можливостей даної людини зацікавити співрозмовника інформативно і вербально.
Наприклад, якщо форма губ симетрична (як форми “бантиком” або “будиночком”) – то людину вважають прихильником естетики, особистістю творчою, такою, що бажає оточити себе красою, шукає красу в навколишньому світі.
Значення чоловічих губ – значно відрізняються від значень жіночих, а так само, фізіогноміст (фахівець з вивчення обличчя людини) враховує – вікові особливості, особливості національності та соціальне середовище.
Стан
1. Якими губи були довгий проміжок часу – тобто з періоду формування до впливів/впливів “із зовні” (косметика, пірсинг, силікон, травми і т. д.)
2. Що є на даний момент вивчення (сюди відносимо все, що мало місце і дало свій результат).
Як губи відображають почуття та емоції
Перші три варіанти – посмішки.
Але які вони різні за змістом, зовнішнім сприйняттям і прогнозом.
А тепер, давайте розглянемо деякі цікаві мімічні вирази емоцій, відчуттів, почуттів людини, як-от:
Стриманість (+), (зоб. 1) – це вираження придушення емоцій, почуттів. У даному випадку, це зусилля щодо того, що викликало позитивне забарвлення настрою. Ще трохи й емоції візьмуть гору над станом контролю.
Гордовитість. (+/-), (зоб.2). На зображенні можна побачити тонку демонстрацію зверхності та впевненості у своїй правоті – одночасно. Такий вигин губ говорить про зацікавленість і готовність вивчати. Такі люди допитливі, але не завжди щиро ставляться до близьких.
Іронія (+/-), (зоб. 3) – легкий “дотик” посмішки, тут свідчить про те, що людина не особливо хоче розуміти те, про що зараз ідеться. У цей момент часу її цікавить своя власна зовнішня привабливість, настрою на серйозне сприйняття немає. Тому говорити про щось дійсно серйозне – зараз не має особливого сенсу. Губи людини влюбливої і легковажної.
Захопленість і здивування (+/+), (зоб. 4) – тут це загальна реакція на ситуацію. Такі часті “сплави”, зазвичай, говорять про позитивний настрій людини щодо життєвої ситуації. Два паралельні позитиви – зміцнюють імунну систему людини і позитивно впливають на прямого співрозмовника.
Невдоволення (-) (зоб. 5.) – це однозначно негативна реакція на ситуацію, людину, обстановку. Часта така емоційна реакція може стати звичкою, якщо “приживеться” в характері як провідна реакція. Таким чином, у такої людини зовні буде незадоволений вигляд навіть у ті моменти, коли їй приємно чи весело. Якась “кислість” буде, надалі, “отруювати зовнішні прояви”.
Вульгарність (-) – випинання або конституціональне (будова тіла), або внаслідок формування (перейняття з середовища оточення) губ, свідчить про низький інтелект їхнього власника.
Якщо вони великі – про слабкі поняття моральності (моральні якості) та проблему вибору (для таких людей вибір – справді є величезною проблемою), слабохарактерність, повільність та агресивність. Середні (як на зоб. 7), говорять про запозичення манер і поведінки, слабкі розумові здібності. Однак, також про принциповість у стосунках і ревнощі.
Якщо людина з такими губами (зоб. 7) потрапляє в компанію лідерів – вона швидко здається в інтелектуальному плані, але відстоює свої позиції фізично, часто демонструє впертість.
Деякі підлітки вважають випинання губ (у разі запозичення) – ознакою влади, сексуальності. Але у фізіогноміці – це більше демонстрація роздумів, підготовка до агресивної реакції.
Радість (+)- на (зоб.8) відкрита і щира демонстрація позитивного настрою. Що ширша посмішка, то щиріше реагує людина. За посмішкою – визначаються внутрішні позиції та хворобливість людини, ставлення до роботи, риси характеру.
Здивування (-). Здивування буває зі знаком плюс і зі знаком мінус. У цьому випадку це передагресивна реакція, що комбінує агресію, нерозуміння ситуації, зарозуміле ставлення, спрямоване проти зовнішнього подразника.
Але судячи з форми губ, людина цікава своїми необдуманими вчинками (яскраво виражений меланхолік).
Практичний приклад
На практиці, розглянемо форму жіночих губ на малюнку 11.
Коротка фізіогномічна характеристика:
Анісімова Аліса
Психолог – фізіогноміст