Photo by Nathan Fertig on Unsplash
Розробки

Персонологія: енергетика людей, енергосумісність і дім

Або, наприклад, фразу “негативна енергетика”, теж думаю, чули не раз? Енергоскладова/енергетика людини – дійсно дуже важливий критерій оцінки Особистості, як у фізіогноміці, так і в персонології*.

ДОВІДКА.

*Персонологія – галузь психології, метою якої є вивчення закономірностей найвищого, найскладнішого рівня організації Особистості та її багатогранності.
Як галузь психології – вирізняється двома основними рисами:

– багатогранністю дослідження Особистості (де досліджуються грані – як окремі площини Особистісного поля);
– множинністю детермінант індивідуального, соціального, природного характеру, пов’язаних із максимальною конкретністю Особистості та розкладанням структури на системи й деталі.

Тож пропоную коротко, але досить змістовно і предметно поговорити про енергетику людини – як це вивчається в рамках персонологічних знань. Отже…

Кожна людина несе собою індивідуальну енергетику.
Енергетика ця, як правило, за персонологічними схемами, узагальнено ділиться на два види**:

– позитивна (зі знаком “+”) і
– негативна (зі знаком “-“),

а за сумісністю (або, як іноді кажуть, – енергостикуванням) із Вами чи будь-якою іншою людиною – на три типи:

– позитивна для Вас (добре впливає),
– негативна для Вас (шкодить),
– нейтральна для Вас (не порушує Вашу ауру й поле)

(**є специфічні види енергетики та енергії людини, але це належить уже до сфери практичної фізіогномічної класифікації).

Іншими словами, одна людина – як індивідуум, сама по собі, має:
позитивним (позитивним, творчим, благородним) енергетичним “наповненням”, яке у своєму вищому прояві дає можливість зцілювати інших людей;
– або негативним (таким, що руйнує оточуючих, важким, гнітючим) наповненням, яке у вищому прояві – руйнує самого володаря цієї енергії зсередини.

Індивідуальна енергетика (ІЕ) – важлива частина вивчення кожної людини.
ІЕ – буває внутрішньою (її невід’ємні частини – тонус, самопочуття, що залежить від тиску, температури тіла тощо) і зовнішньою (за межами тіла формується енергетичне поле, яке залежить від внутрішньої енергетики, загального здоров’я людини).

Внутрішня ІЕ – залишається практично незмінною все життя.

Дуже рідко вона піддається змінам у знаку “+” на “-“” або навпаки – що є скоріше винятком, що відноситься до феноменів “хамелеона” та “енергетичного вампіра” або психіатричних захворювань, які здатні змінити ІЕ, (докладніше – можна дізнатися в Центрі вивчення Особистості), але досить часто вона змінюється у плані посилення (приплив сил) та згасання (слабкість), під впливом ендогенних, екзогенних, психогенних або навіть ятрогенних чинників, що на неї впливають. ІЕ – потребує підживлення (поповнюється різними варіантами) і безпосередньо пов’язана з резервними силами організму (різного типу).

Зовнішня ІЕ – формується за рахунок внутрішньої ВЕ, але не обов’язково несе той самий знак, що й внутрішня ВЕ. Наприклад, зустрічаються люди з початково позитивною енергетикою. Але, внаслідок впливу на них ІЕ внутрішня посилає сигнали зі знаком “-“, які формують відповідне енергетичне поле.
Зовнішня ІЕ – може бути гнучкою, здатною підлаштовуватися до різних енергетик, а може “не вміти” підлаштовуватися під стикування з чужим енергетичним полем (що часто порушує самопочуття людини).

Енергосумісність та її оцінка психологом – персонологом, фізіогномістом

Енергостикування (або просто кажучи – сумісність енергій однієї людини з іншою) – як окреме явище, істотно залежить від основної (індивідуальної) енергії кожної людини через великий відсоток участі її у формуванні енергополя.
Складається стикування із взаємодії енергетичного поля (тобто зовнішньої індивідуальної енергетики) однієї людини з енергетичним полем іншої людини.

З урахуванням того, що енергополе деяких людей може підлаштовуватися під поля інших людей, то таким набагато легше знайти “точки дотику” й не піддатися на прямі реакції нестикування – “енергетичну непереносимість”, як форму антипатії, а також боязнь, відмову від спілкування та будь-якої взаємодії і т.п. Отже ті, хто має поле, що не здатне підлаштовуватися, часто хворіють і відчувають слабкість і відсутність тонусу.
Тож якщо Ви володар позитивної внутрішньої ІЕ – Ваше стикування може бути і негативним, і позитивним із різними енергополями різних людей, бо абсолютно Все залежить від Вас, а саме, вміння Вашого поля підлаштовуватися.

Що таке руйнівна енергія? – Це енергія, яка не підходить ні на якому рівні саме нам.

Проблематика “енергетичних вампірів” – заслуговує на окремий розгляд, оскільки має свою класифікацію. Класичний варіант – це напад сильнішого поля на слабше, з метою заповнити “вампіром” своє енергетичне голодування.

Як і скрізь – існують винятки. І подробиці, особливості взаємозв’язків (як у фізіогноміці, так і в персонології) вивчає спеціальний напрям – енергоблок Особистості, а визначить на експертному рівні як індивідуальну, так і стикувальну енергетики (взаємозв’язки, спектр, спрямованості, рівні змін тощо) – експерт – психолог-персонолог, фізіогноміст.

Трошки про наш дім… або ваш офіс…

“Приводити” у свій дім чужу енергію – не рекомендується професіоналами, які розглядають дім – як енергетичну базу з Вашою усталеною енергією. Особливо, якщо “енергія, що прийшла”, сильніша за Вас і є негативною.

Негативна енергія руйнує ауру будинку в чистому своєму впливі, навіть за умови, що в ньому “живе” своя негативна енергія.
Інакше кажучи, потрібно пам’ятати, що наш дім – має своє особливе поле (за ідеального становища – наше), яке так само піддається впливу, як і наше енергополе.
Як розпізнати таку енергію, яка протипоказана дому? Поспостерігати. Дім виявить сам “своє ставлення”. Наприклад, після відвідин такою енергією житла\офісу, справи починають “не клеїтися”. Б’ється посуд, зриваються зустрічі, відчуття дискомфорту або зниження тонусу. Часто псується загальна атмосфера і настрій домочадців.

Але які цікаві особливості варто відзначити в цьому розділі?

1. Коли в домі починається боротьба енергій партнерів, за їхньої енергетичної сумісності \ не сумісності.

Енергоборотьба – це почергове пригнічення одним енергополем – енергополя партнера. Це відбувається на рівні айкідо, яке нікому не приносить перемоги – а суцільні “психологічні каліцтва”.

2. Коли чужа \ інша енергія – займає більше простору в домі, ніж Ваша.

Якщо один із партнерів має енергетику потужнішу за енергетику партнера – може відбуватися процес “задавлювання” або зміщення таких енергетичних полів.
Такого роду боротьба енергій – зазвичай протікає довгий час (2 – 3 роки). Рідко хто відразу здогадується про справжні причини того, що відбувається. І весь цей час “задавлений” партнер відчуває дискомфорт, “тяжкість на душі”, нерідко головний біль або соматичні болі. Особливо болять місця раніше травмовані або прооперовані (тобто найменш енергетично захищені)….

3. Коли в будинку накопичується багато енергій різних людей.

Трапляється це дуже часто. Наприклад, у вас в офісі щоразу багато людей. Вони товпляться й постійно пересуваються. Відбувається рух енергій, і приміщення втрачає свій затишок і власне нормальне для цього приміщення поле.

4. Будинки / місця з руйнівною енергетикою.

Це енергофеномен, який характеризується концентрацією в одному місці енергетики, що руйнує (тобто шкодить саме вам). Ця енергетика може приносити користь оточуючим, але шкодити певним людям – тим, хто потрапляє в місце її концентрації.

Відновлення енергій, ІЕ і полів, процес підстроювання сумісності (щоб несумісні люди змогли співіснувати в одному приміщенні без шкоди одне одному) – все це вибудовується психологами – персонологами, фізіогномістами в процесі енергороботи з клієнтом.
Як правило, відновлювально-адаптаційна робота персонолога з клієнтом займає не більше 2-3 корекційних зустрічей, але є вкрай необхідною для нормальної енерго- та життєдіяльності людини.

Анісімова Аліса
Психолог – фізіогноміст
Центр вивчення Особистості